پرسشهای متداول

برخی از پرسشهای شما

کار اصلی ایده یاب اینه که تولید محتوا کنه . درواقع ما تولید کنندگان محتوا رو به کسانی که توی کسب و کارشون به تولید محتوای اختصاصی نیاز دارند ولی زمان و فرد مناسب را ندارند , وصل میکنیم. سایر خدمات ما نیز داخل را از طریق منو میتوانید دنبال کنید

طراحی وب سایت شامل موضوعات مختلفی میباشد ،‌نظیر : وب سایت های شرکتی ، فروشگاهی ، خبری ، شخصی ، سازمانی ، گالری ، بازی و سرگرمی ، انجمن ها ، شبکه اجتماعی و موضوعات دیگری که بنا به درخواست کارفرما طراحی و اجرا خواهند شد.

درخواست پروژه طراحی اپلیکیشن موبایل بسته به درخواست کارفرما متفاوت است ، ایده یاب میتواند شمارا در مراحل :

طراحی Ui/Ux اپلیکیشن

پباده سازی اپلیکیشن بر روی سیستم‌های iOS . Android

همراهی کند .

تیم ایده‌یاب که با رویکردی جدید قدم به دنیای تجارت الکترونیک گذاشته است ، تیمی متشکل از متخصصین و افرادی کاردان در حوزه کاری خود میباشد. لذا با توجه به شرایط اقتصادی کشور عزیزمان و یاری رساندن و داشتن نقشی هرچند کوچک در اقتصاد کشور هزینه های طراحی و توسعه خدمات خود را به صورت اکنومی درآورده و لازم به ذکر است شرکت ایده‌یاب آتیه از تمامی ایده‌پردازان و استارت‌ آپ های نوپا حمایت میکند. هزینه پروژه ها با توجه به بزرگی و امکانات آنها بررسی و حداقل امکان سعی داریم در کاهش هزینه ها کمک شایانی به کارفرمایان عزیزمان کرده و این به معنای کسر کیفیت کار نمیباشد.

بله. کلیه فاکتور های ثبت شده به صورت ( رسمی )  توسط شرکت ایده‌یاب دارای ارزش افزوده هستند که همگی به فاکتور نهایی شما اضافه شده و میتوانید ۹ در صد ارزش افزوده را در فاکتورهای خود مشاهده کنید.

به سادگی میتوانید وارد صفحه ثبت سفارش شده و پروژه خود را انتخاب کنید . در این صفحه به خوبی شمارا در ثبت پروژه هدایت میکنیم.

بله . کلیه سفارشاتی در ایده‌یاب ثبت و بررسی خواهند شد وس از تایید مدیر عامل شرکت ایده‌یاب و کارفرما  با ثبت قرارداد بین ایده‌یاب آتیه و کارفرما شروع خواهد شد. این قرار داد دارای مفاد و قوانینی است که برای هر دو طرف درج شده است . و ما نهایت سعی خود را کرده تا با وکیلی مجرب قراردادی تنظیم و ثبت نماییم که حقوق کارفرما رعایت شده باشد. بدون قرارداد هیچ پروژه ای در ایده‌یاب انجام نخواهد شد.

در برخی پروژه ها همانند طراحی وب سایت و طراحی اپلیکیشن موبایل طبق قرار داد ۵۰ درصد مبلغ پروژه در ابتدا دریافت و ما بقی هزینه ها در طول مراحل انجام پروژه پرداخت میشوند. لازم به ذکر است که تا زمان تسویه پروژه طبق قرار داد تحویل کارفرما داده نخواهد شد.

باعث خرسندی و نیک وقتی تیم‌ایده یاب است . چرا که نه .

شما میتوانید از طریق فرم همکاری با ما درخواست خود را ارسال کنید . از همکاری با شما خوشنود خواهیم شد.

آخرین دیدگاه‌ها

    بایگانی‌ها

      دسته‌ها

      • هیچ دسته‌ای پیدا نشد